Šeštadienį, kaip ir žadėjo, portalas manoMUZIKA.lt Lofte šventė savo trijų metų gimtadienį. Be pagrindinių danų When Saints Go Machine save linksminti jie buvo pasikvietę ir vietinius muzikantus.
Beissoul balsui ir Einiaus muzikai didesnių priekaištų neturiu (be to, kad Beissoul kartais suskamba saldžiai, kaip koks Soliaris). Kokybiškas pop-elektronikos kokteiliukas ilgainiui gal net sugebės konkuruoti su dabartiniais Leon Somov & Jazzu saldėsiais. Visai įsivaizduoju Beissoul & Einius duetą festivalio Yaga Gathering chill scenoje. Akinukai, aišku, juokingi, bet toje spalvotoje aplinkoje turėtų įsipaišyti.
Bet norėčiau šiek tiek pabūti Josef Statkus ir pakalbėti apie Beissoul aprangą (Einiaus už stalo ir kompo nesimato, o Beissoul dar ir šoka). Tai va, jei jau užsidėjai švarką ir klasikines kelnes, tai, būk geras, užsivilk ir marškinius, o ne maikoną (nesvarbu, kad jis du Džeksonu). Ypač jei tą maikoną nori susikišt į kelnes (kurios ir šiaip iki pažastų). Gal aš jau senas ir neišmanau naujausių swag tendencijų, bet atrodo labai komiškai. Iškart prisimenu DJ Oguretz. Arba trečią numerį iš šio sąrašo.
ba. grojo taip pat (ar net prasčiau) kaip įprasta ir buvo nepatenkintas auditorijos pasyvumu. Išlepo jaunuolis, pzda. Repertuare pasigedau originalios (o ne „rėkiančios“) Sugebėt pasikeist versijos ir instrumentinio mini opuso Raktas (jį dažniausia grodavo, kiek esu matęs paskutiniu metu). Klaidos man – vis dar mėgstamiausias naujas ba. gabalas. Bus hitas. Tik nepasikelk per daug, Benai.
Sąžiningumo dėlei pakalbėsiu ir apie drabužius. Jaunuoliai atrodė kaip kątik išlipę iš trūliko, sutraukę po cyzą ir kažkas jiems būtų užkabinęs gitaras ir liepęs groti. Būčiau 20 metų jaunesnis – atrodyčiau būtent taip.
Tuo tarpu scenoje pasirodę WSGM buvo apsirengę lygiai taip pat hipsteršikai/kasdieniškai/purvinai kaip prieš tai ant scenos buvę ba. jaunuoliai. Tik peraugę. Vokalistas Nikolajus su savo ilgais, retais, riebaluotais plaukais kažkuo nešė į jaunąjį estuką Tommy Cash. Gal judesiais, o gal plaukais?
Muzikine prasme danai skambėjo gerai. Eilinė didelių festivalių vidutiniokė (tarptautiniu mastu) ir gan didelis įvykis Lietuvoje. Man, ilgainiui, tas falceto tembras tapo nuodobokas (ilgai distancijai mieliau rinkčiausi Jay-Jay Johanson arba Igorį Kofą), bet mergoms aplinkui patiko. O tai, esu įsitikinęs, jau yra pakankamai pateisinama priežastis WSGM pasirodymui geresnių koncertų išalkusioje Lietuvoje.
Smagiausia buvo stebėti, kaip keturi peraugę paaugliai (sinchroniškai arba nelabai) linguoja galvomis.
Grojaraštis:
01. Infinity Killer
02. Parix
03. Mannequin
04. Church & Law
05. The Same Scissors
06. Degeneration
07. System of Unlimited Love
08. Iodine
09. Kelly
10. Jets
11. Fail Forever
12. Slave to the Take in Your Heaven
—
13. Add Ends
Performansas: 7/10
Garsas: 3/10
Šviesa: 6/10
Trukmė: 9/10 (~1,5 val.)
Kaina: 50-90 Lt
Alus: 6 Lt (už 0,33l), o Bushmills su medum ir ale maloniai nustebino
Gražių mergų: žymiai daugiau nei (gražių) bernų
Bendras: 6/10
labai neidomi apzvalga. 🙁
galite dalintis savo įspūdžiais
kad ir žemiau komentaruose
Įdomu,kai konce atlikėjų apranga kažkam rūpi labiau nei muzika… Dėl ba visiškai pritariu, dėl When Saints Go Machine visiškai ne, gal nebent eilinei sušalusiai lietuvio ausiai jie vidutiniškai skamba. Beeet juk tai labai subjektyvus dalykas, ne?
Karolina,
niekas nesakė, kad skamba WSGM vidutiniškai („Muzikine prasme danai skambėjo gerai.“).
Grupė pavadinta eiline vidutinioke, jei kalbėtume apie didelius tarptautinius festivalius.
“Peraugę”? Manau nėra profesionalu aptarinėti atlikėjų išvaizdą/fizines savybes muzikinėje apžvalgoje (man asmeniškai Nikolajus labai patrauklus vyras) ir visa grupė atrodė gražiai. Ypač kai žinai jog apsirengę savo firminiais džemperiais, kas manau yra visiškai normalu koncertuojant pirmą kartą šalyje.Dėl kitų atlikėjų ir viso renginio, tai gan keistokas sprendimas atrodė iškelti Dj sceną, ar kaip ją pavadinti, į vidury patalpos. Dėl ba pritariu, labai nepatenkintas ir susiraukęs atrodė vyrukas. Palaikymo didelio nesulaukė, nes manau buvo daugiau WSGM fanų, nei jo, asmeniškai aš vien dėl jų ten ir buvau. Ir tikrai nesigailiu, esu labai patenkinta jų pasirodymų. Dainos kiekvieną kartą per live pasirodymus suskamba vis naujai. Vadinti juos ‘vidutiniokais’ tikrai sūru, bet gal to ir norėjo apžvalgos autorius.Kad ir kaip bebūtų dėkui manomuzika komandai, kad juos atvežė į Lietuvą, buvo labai gera išgirsti nepakartijamą vokalisto balsą ir profesionalų muzikos skambesį.
Indre,
atlikėjo išvaizda yra jo įvaizdžio ir tuo pačiu jo pasirodymo dalis.
Todėl aptaręs Beissoul išvaizdą pamaniau, kad būtų neprofesionalu neaptarti ba. ir WSGM (antraip Beissoul galėtų įsižeisti).
Realybė tokia, kad dideliame festivalyje WSGM grotų ketvirtoje pagal dydį scenoje, nepagrindiniu laiku. Todėl jie yra eiliniai didelių festivalių vidutiniokai.
Lietuvoje iš aktualių (kol kas) galime įpirkti tik tokius, o tikrieji (buvę) grandai čia atvažiuoja tik sulaukę karjeros saulėlydžio (Metallica, Aerosmith…).
kada žmonės nustos naudot tą debilišką žodį ,,hipsteris” ir kada ta apranaga nebebus taip aptarinėjama.WSGM niekada nebuvo vidutiniokai, o apie tai koks jų ūgis, batai ar dar kas išviso nevertėtų kalbėt palyginus kokia gera yra jų kuriama muzika.
Rūta,
šio debiliško žodžio žmonės, ko gero, niekada nenustos naudoti, kaip nenustoja naudoti žodžių „rokeris“, „hipis“ ar „metalistas“. Nebent gali pradėti naudoti mažiau. Po to, kai hipsterių subkultūros atstovus pakeis Z-kartos naujokai.
Dėl aprangos ir vidutiniokų paaiškinau aukščiau.
beje, jei net vlkk Onutės pritaria…
http://www.vlkk.lt/lit/95331
Bongai, kai kita karta sumanysi pavaryt ant Back Street Boys, pagalvok kokiu nemalonumu gali susilaukt is fanaciu, kurioms patinka ju muzika, bet berniukai saldainiukai dar labiau.
tai kad nevarau.
o fanatės greit užaugs ir pačios surpas.
na, nepykit, bet manau, kad rašant apie muzikinį renginį vieno sakinio apie pačią muziką neužtenka, kaip kad (“Muzikine prasme danai skambėjo gerai”). Ir daugiau visą dėmesį sutelkti apie tai jog jie vidutiniokai tarptautiniu mastu, ar kažkieno plaukai “reti”.Peace
apžvalgai rašyčiau 2/10.
Perskaičiau atsiliepimą ir nesupratau ar buvote pačiame koncerte, ar ne. Žinoma, visada yra aktualu aptarti kaip atrodo merginos ir pašiepti aplinkinius, bet tai buvo muzikinis koncertas, o ne grupiokų susitikimas ar madų šou. Atlikėjai apsirengė kaip jiems buvo patogu ir tikrai neatrodė blogai. Manau tai skonio reikalas, o mėtytis tokiais žodžiais kaip “purvini” ir “peraugę” ne tiek neprofesionalu kiek sakyčiau vaikiška. Jei būtų apsirengę prašmatniai neabejotinai būtų vėlgi prisikabinta, kad mėto pinigus dizainerių rūbams, o ne geresniai įrangai įsigyti. Kalbant apie muziką (apie ką čia buvo pasakyta gal vienas sakinys), tai ji buvo tikrai verta aukštesnio balo. Jei nesutinkate, būtų įdomu išgirsti jūsų nuomonę, nes įvertinta visiškai be argumentų. Dėl to ir kilo klausimas ar jūs ten buvote. Ir paskutinis dalykas: yra kvaila vertinti atlikėjus pagal tai, kokioje scenoje jie per festivalius grotų. Yra daug atlikėjų, kurie nuoširdžiai kuria ir dainuoja, bet nesusilaukia pasaulinio pripažinimo ir yra daug tokių, kurie nežino ką rašo, padainuoja iš reikalo ir nejaučia reikalo padėkoti tiems, kurie juos palaiko, bet yra garsūs visame pasaulyje. Čia ir taip aišku, kad žiniasklaida mus valdo, bet nereikia jai taip akivaizdžiai pasiduoti.
Gerbiama Sandra, ačiū už išsamų komentarą.
Manau, kad neprofesionalu yra nesakyti tiesos. Jei į ketvirtą dešimtį įkopę vyrai rengiasi kaip 18mečiai ba. – vadinu juos „peraugusiai“ hipsteriais. Ir pasilieku sau teisę pasirinkti epitetus nesuderinęs jų iš anksto su jumis.
Kalbant apie muziką, panašių grupių į WSGM netrūksta (nuo Passion Pit iki WhoMadeWho…). Jų pasirodymas buvo geras. Bet esu matęs šimtus geresnių (ir tūkstančius blogesnių). 7/10 nėra prastas įvertinimas.
Linkiu, kad žiniasklaida jūsų nevaldytų.
Bongai, manau, kad tai nėra tiesa, o tik jūsų nuomonė, bet žodžio laisvės irgi nesiruošiu nei galiu varžyti. Dėl aprangos galima vistiek ginčytis: jie yra muzikantai bei meno žmonės ir jiems nėra būtina kokia nors speciali apranga kaip kad verlininkams ar advokatams yra būtina darbo metu. Tebūnie “peraugę” hipsteriai, bet rūbus jie gali rinktis nesiderinę su mumis. Taip pat ačiū, kad išsakėte savo nuomonę apie jų muziką, dabar viskas aiškiau dėl vertinimo.