Menesio_albumai_sausis_Vrtx

Dalinuosi penkiais labiausiai įstrigusiais mėnesio albumais.

Lee_Bannon_-_Main_Flex

Lee Bannon

Main/Flex EP

Jau paskelbus metų topus, dažniausiai išlenda buvusių metų perliukai, kuriuos praleidau vertindamas, bet sąžinė neleidžia jų nepriminti. Lee Bannon albumas (nežinau kodėl jis pavadintas EP, išleistas lapkritį) apjungia visiškai nurautą jungle su eksperimentikos, ambient doze. Nors Ramūnas jau minėjo šį reikalą, bet kartojimas – mokslų motina; nesusilaikiau. Man šis albumas yra išskirtinis dėl erdvės ir urbanistikos ritmo tobulo sujungimo. Lyg Machinedrum grotų kartu su Lisa Gerrard. Lee Bannon anksčiau dirbo su Ninja Tune, tačiau perėjo pas Babygrande, tačiau jo stilius drastiškai nepakito. Nuostabus albumas bet kokiu oru. Išmėgink.

Astral_Projection_-_Goa_Classics_Remixed

Astral Projection

Goa Classics Remixed

Tylėję 10 metų, goa tranzo dievai išleido albumą, į kurio pavadinimo prasmę gilintis nereikia. Paimti 8 nuostabūs, istoriškai svarbūs kūriniai ir remiksuoti pagal Astral Projection. Čia išgirsi kaip X-Dream, Hallucinogen, The Infinity Project ir kiti skamba pagal Izrealio superstarus. Dažniausiai netikiu remiksų albumais, tačiau čia – išimtis. O apsiblausiusiai psy/goa trance scenai šiuo momentu to reikia labiau nei oro. Išmėgink.

Talker_Hari

Talker

Hari

Metų praleidimas numeris du (išleistas spalio 20). Tai yra debiutinis projektas iš Johnathan Krohn (žinomo kaip Stave) ir Karl Meier, pastebimo Downwards veikloje. Man šis albumas pasirodė išskirtinis savo intriguojančia prietema. Visą pamatą sudaro techno, tačiau tai daugiau išgyvenimo albumas, nieko bendro neturintis su techno šokiais. Nieko paprasto, tačiau nieko per daug komplikuoto. Išmėgink.

Craig_Bratley_-_Buy_The_Ticket_Take_The_Ride

Craig Bratley

Buy The Ticket, Take The Ride

Puikus pavyzdys, kaip iš italo-disco galima padaryti išspaust meninį vašką. Analoginis house, disco su techno priemaišomis – debiutinis albumas iš Craig Bratley. Jis vietomis tobulai sujungia senovinio pojūčio ilgesį su šiųmetiniu šokių poreikiu. Dėl kelių siplnesnių kūrinių jaučiasi, jog tai yra debiutinis albumas, tačiau (tikiuosi) su žadančia karjeros pradžia. Išmėgink.

Biosphere_Deathprod_-_Stator

Biosphere & Deathprod

Stator

Kažkas iš ateities – albumas išeis pasibaigus žiemai (kovo 30 dieną), bet man sekasi klausyti jį dabar. Norvegų ambient dievukai kartoja 1998 metų koloboraciją. Didelių naujovių čia nėra – gilus drone ambient, įprastas Biosphere. Per didelio santūrumo nėra – čia daugiau šviesos bei kosmoso potėpiai. Kūrinys Space is Fizzy puikiai primena, koks puikus prodiuseris yra Geir Jenssen. Šito teks palaukt.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *