The Big Pink – sparčiai populiarėjantis ir „sekančiu dideliu dalyku“ pravardžiuojamas duetas. Jį sudaro du muti-instrumentalistai Robbie Furze ir Milo Cordell. Gyviems pasirodymams prisijungia dar 5 nariai, tarp kurių – Particko Wolfo sesutė Jo Apps (pritariamieji vokalai).
Vaikinukai nėra naujokai muzikos biznyje. Kiekvienas jų dar iki veiklos grupėje turėjo po savo leiblą: Robis – Hate Channel, Milo – Merok Records (tarp kitko čia jis spėjo išleisti pirmus Klaxons, Crystal Castles, The Teenageers singlus).
Išleidę vos vieną singlą Too Young Too Love duetas pasirašė sutartį su legendinę 4AD leidykla. Tada The Big Pink pradėjo „atidarinėt“ TV on the Radio koncertus, o lapkritį žada šildyti Muse.
Sakot, „o kas per muzika?“. Šviežias electro rock, indie ir shoegaze mišinys.
Labiausias galintis erzinti dalykas – kai kuriuose kūriniuose ypač išryškėjantis flegmatiškas ožio bliovimas (a la The Verve ar Kula Shaker), bet britiškos muzikos mėgėjams tai, ko gero, bus labiau pliusas nei minusas.
Suru.lt vienareikšmiškas favoritas albume – dar balandžio mėnesį singlo pavidalu išleistas kūrinys Velvet (na, su juo dar galėtų konkuruoti taip pat industrinėmis aranžuotėmis pasižymintis Frisk).
Įvertinkit klipą. Ar tai genetinio eksperimento su The Jesus and Mary Chain ir Nine Inch Nails ląstelėmis rezultatas?
Abejingų neturėtų palikti ir naujausias grupė singlas Dominos. Ar klipą inspiravo Massive Attack albumo 100th Window fotosesija?
Albumas A Brief History of Love pasirodė rugsėjo 14 dieną. Per pirmą pardavimų savaitę buvo nupirkta 3.410 jo kopijų (tame tarpe 2.234 kompaktai, 50 vinilų ir 1.126 skaitmenos). Tendencijos aiškios, ar ne?
Beje, tokių pardavimų užtenka užimti 56 vietai UK albumų tope.
Palyginimui Muse šovė iš karto į pirmą vietą (kas abejotų?) pardavę 148.161 vnt. savo šviežiausio The Resitance (kone trigubai lenkdami artimiausius kaimynus lentelėje).
O dar mums patinka The Big Pink viršeliai. Jie tikrai nepadarytų gėdos Jūsų mėgiamiausiai rubrikai „kur vynas?“.
Dėkui už gerą rekomendaciją.