Atrodyk šiltas. Čia tu nesuklysi. Moteriai vyro šiluma asocijuojasi su jėga ir visais gerais dalykais. Kai tu atkreipi dėmesį į moterį, ji turi jaustis lyg saulei pagaliau išlindus iš už debesų. O tau nusisukus – palikta šaltame, tamsiame šešėlyje.
Patraukli moteris – ne vienintelė, kuriai reikia tavo dėmesio. Pasistenk kiekvieną pasitikti šiltai. Ypač, kai ji tai mato. Ji matys, kad esi pasitikintis ir draugiškas ne tik su karšta mergina.
Daug kas įpratę šypsotis neteisingai. Pamatai patrauklią merginą, akių kontaktas ir tada nusišypsai. Čia geras būdas, jei esi nusiteikęs pratęsti savo celibatą. Mergina galvoja: „kodėl šitas vaikinas staiga pradėjo šypsotis? Ką aš padariau? Ar aš išsitepliojusi palaidinę?“. Žodžiu, čia patikimas ir lengvas būdas ją sunepatoginti. Juk aš atsiradau ne šiaip kaip laimingas žmogus, bet tas, kuris išsišiepė ją pamatęs.
Greičiausiai ir tau yra tekę patirti tokią situaciją. Būnant viešoje vietoje su draugais, kai buvai laimingas ir juokeisi. Tada trumpam nusigręžei nuo savo kompanijos ir pagavai nepažįstamojo žvilgsnį. Tai buvo kažkas tokio. Net jei tavo šypsena buvo atsitiktinė ir neskirta kažkam, nepažįstamasis šiltai į ją atsakė. Gal tai buvo senukas, gal apsinešęs pankas, o gal karšta pupa, bet tai atsitiko.
Šypsojimasis atrodo natūraliai ir turi didžiausią įtaką, kai nėra iš anksto apgalvotas ir suplanuotas moters suviliojimui.
Taigi ją reikia įprasti tiesiog turėti karo lauke, dar prieš einant į puolimą. Taip tu atrodysi laimingas, pasitikintis.
Kai į tave pasižiūri nepažįstama moteris, tu turi apie 0,1 sekundės padaryti kažką. Betką. Kitaip ji nusisuks (Marijau, tu būk ramus – nuo tavęs nusukti žvilgsnio neįmanoma…). Tai nedaug laiko. Gali būti, kad negalėsi taip greitai sureaguoti. Aš tai tikrai negaliu.
Įsivaizduok, kad sėdi vienoje iš mūsų dar nereklamuojamų kavinių. Štai prie staliuko priešais sėdi patraukli jauna mergina. Ji kažką veikia įnikusi į savo kompiuterį. Jei dabar pakiltum ir eitum link jos, ji galbūt pažiūrėtų į tave. Jei tai atsitiktų… Stovėtum ir žiūrėtum į ją išsižiojęs? Neturėdamas kuo ją užkabinti, priverstum vėl ją nuleisti akis į ekraną. Tada, kad ją prakalbintum, turėtum iš naujo pralaužti jos susikoncentravimą į kažką. Tuo tarpu jei pabandytum šiek tiek įsijausti ir papuoštum savo veidą šypsena dar prieš jai pažvelgiant į tave – ji greičiausiai įkliūtų į tavo spąstus ir nevalingai atsakytų šypsena. Galų gale – tai refleksas.
Taigi, besiartindamas prie merginos, kuri tau patinka, iškart išsišiepk kaip reikiant – dar prieš jai tave pamatant. Ji turės tau atsakyti ir visa, ką tu jai pasakysi iškart po to – suveiks dvigubai stipriau, nei kad ji nesišypsotų. Ji užprogramuota tau duoti teigiamą atsakymą. Ji jausis taip, tarsi pati būtų tave pakvietusi.
Galimos klaidos:
Šypsotis valgant. Jei bijai, kad iškris kąsnis – tiesiog nuryk (žuvėdros irgi ryja).
Šypsotis dirbtina šypsena. Jei žmogus šypsosi nuoširdžiai, jam skauda skruostus. Juokauju. Jo akių kampučiuose atsiranda raukšlelės.
Būti „dėjusiu“ ant stomatologo, dantų šepetėlio, skalavimo skysčio, dantų siūlo.
Šypsotis papams – gali sulaukti ne tokios reakcijos, kokios tikiesi.
Jeigu tiek sypsociaus kiek cia siuloma, atrodyciau kaip visiskas debilas.
Be abejo.
Bet čia gi tik viena iš priemonių? Tarkim, eidamas į karą nešiesi šautuvą, pistoletą ir granatą. Tai jei žinai, kada išsitraukti granatą, neimsi valyti namo, kai jau būsi pastato viduje, arne? Svarbiausia žinoti kuo daugiau priemonių ir kada jas panaudoti.