Jau kuris laikas visas mados pasaulis ūžia svarstydami ar vyriški sijonai tai paskutinis mados klyksmas, ar visgi šį reikalą palikti škotams. Tačiau sprendžiant pagal tai, jog šis virusas nuo podiumų jau pasklido į gatves, merginos nenustebkit jei antroji pusė vieną dieną sumurks: „Gal gali paskolinti tą klostuotą sijoną?“
Na, o vienas didžiausių sijonų propoguotojų dizaineris Marc Jacobs, pats dažnai viešose vietose pasirodo apsirėdęs šį rūbą ir siūlo kitiems vyrams taip pat nesigėdinti.
O čia keletas pavyzdžių iš gatvės.
Tai kaip, vyrai, iškeistumėt mylimus džinsus į sijoną?!
labai seniai esu UZ sia ideja! liuks! ypac grazu ilgi tiesaus kirpimo.
tas diedas plikas nerealus
labai esu PRIES sia ideja.
kažkada rūdninkuose varčiau tokią knygutę “man in skirts”.
tai ten nuo bažnyčios tėvukų, beprotiškai trumpasijonių pankų iki
šitokių vyrukų kaip šiame straipsnyje: sena nauja idėja. kaip visos 🙂
Pauliau, vienas lauke ne karys – jungiuosi prie tavęs. parodykit man sijonuotą vyrą ir aš paleisiu jam į galvą kulką. prisiekiu.
O aš net labai už, mielu noru dėvėčiau. Nieko nauja iš tiesų. Kelnės apskritai atsirado tik prieš ~2000 metų, paplito dar vėliau. O apskritai imant, nenešioja kelnių dauguma pasaulio vyrų, čia tik Europa, Amerika ir dalis Azijos tai daro. Afrikoj visi kaip buvo, taip yra sijonuoti, musulmonai nešioja savo „sukneles“, indų dalis nešioja irgi kažką panašaus, pietų Amerikoj irgi sijonai yra tarp tautinių drabužių… Taigi čia ne jokiems škotams. Graikų tautinis drabužis yra baltas klostuotas sijonas. Dar daugybės tautų…
O tiems, kurie čia prieš, ne jūsų reikalas. Nepatinka – nenešiokit. Patiems kas nors kulką ras už ką galvon paleist…
muogogoogogogogogogogoog. bučiukas, Ignukai.
Koks gražus tas M.J.,man patiktų jei mano vaikinas
kartais pasipuoštų kokiu sijonu.Ekstravagantiška, kažkas artima
Sijonas, skirtas vyrui, gali būti labai gražu. Nežinau, ar patogu, nors imk ir pabandyk, bet gražu tikrai. Aš manau, kad vis dar esame labai konservatyvūs savo požiūriu ir nesuprantame grožio esmės. Turiu sportines aptemptas kelnes, mylima moteris žiūri į mano kojas ir mėgaujasi. Nes taip yra pabrėžiamos mano kūno formos, kurios būtent taip kitu atveju net ir negali būti matomos. Aš tai pagaliau supratau. Jeigu sijonas yra pasiūtas taip, kad pabrėžtų vyriškumą, tai yra šaunu. Tai yra labai nemenka užduotis dizaineriams. Jeigu pamirštume savo ir visuomeninius stereotipus, kaip tik pamatytume tą grožį. Kodėl? Štai aš sakau moterims – tu dėvi sijoną ir aš mėgaujuos tavo kojomis (tavo kūnu). Lygiai tą patį visi gali pasakyti vyrams, tik požiūris neleidžia. Bet kartais tikrai, estetine prasme, matome gražų vyro kūną, kurį rūbas gali padėti pabrėžti ir sijonas neturėtų būti jokia išimtis. Tai gali būti labai solidu, patrauklu ir aistringa ir kartu labai vyriška. Avėdamas sijoną vyras nevirsta moterimi, bet savo stipriu kūnu pabrėžia vyriškumą. Išbaigtam efektui reikia vyro pastangų ir darbo su savo kūnu tikrai nemažiau, negu moteriai. Labai padėtų protingas sportas. Rezultatai būtų tokie, kurie leistų grožėtis savimi ir grožėtis kitiems. Ne taip seniai sijonas buvo garbinga karo apranga, taip pat pabrėžianti vyro išlavintą kūną. Toks rūbas yra gražiam kūnui, moterys tai puikiai žino. Jos žino ir kiek laiko, pastangų joms kainuoja jų grožis. Jeigu savo kūno priežiūros darbus panašiai nudirbtume mes, tuomet, tikrai, ir vyriškas sijonas būtų mūsų kūno puošmena. Vyriškas sijonas, suprantama, turėtų būti pasiūtas būtent vyrams. Jis neatskleistų moters kūno grožio taip pat, kaip ir moters sijonas neatskleistų vyro kūno grožio. Lygiai taip, dėl suprantamų priežasčių, negražiai atrodo moteris, dėvinti vyriškas kelnes arba vyrai moteriškas. Rūbas neturi prieštarauti žmogaus dvasinei ir fizinei kalbai. Turi kaip tik tą kalbą pabrėžti. Vyriškas sijonas yra, bene, neišvengiama ir vis dar nutylima šios kalbos dalis. Linkiu stiprybės visiems, kurie būtimi ir mąstymu aplenkia savo laiką ir žiūrėdami į tiesą, nebijodami aplinkybių, ta tiesa gyvena.
Pydarai tik čia.fui