Leiskite man pasipiktinti: kol šiuolaikinio meno vergai barbes paversdavo auskarais ar koljė, kol jie savaip interpretavo barbišką kamasutrą ar perrengdavo lėles karlu lagerfeldu – man kaip smalsiai moteriškei buvo smagu.
Tačiau kai išvydau ponaičio Christian Crisis pasitaškymus “Iš barbių gyvenimo”, ėmė darytis koktu. Kritikai sako, kas Christian bandė balansuoti ant humoro ir estetikos ribos. Pats menininkas teigia, kad norėjo parodyti tamsiąją žmogaus fantazijos užkaborių pusę. Ir tikėk dabar kuo tik nori…
Šekit:
Kaip bebūtų, šįkart barbėms dedu riebų minusą.
Tuo tarpu jūs galit pasisakyti komentarų skiltyje. Bus labai įdomu padiskutuoti – kur ta riba? O gal menas neturi ribų?
Na visi “action figures” (tame tarpe ir barbės, kad ir nelabai action, bet vistiek 🙂 – savotiška žmogaus realaus gyvenimo reprodukcija. Jei kompanija “Mattel” (oficiali barbės gamintoja) suteikė jai mašiną, rūbus, makiažą, būstą etc., tai kodėl nesuteikus ir “tamsiosios, vulgariškosios” jos gyvenimo pusės? Juk smagiai pasijuoktume nei supermenas būtų įkeltas į norfos parduotuvę, mėsos skyriuje padirbti 🙂
oij. Paskutinėje eilutėje turi būti “jei”, o ne “nei” 🙂
Tadai, bet gi šitos lėlės yra vaikams! kažkokie man kodai nesueina…
Tame ir esme, kad vaikams parduodamos tokios iskrypusios leles; su papais, nenaturaliai plonom kojom, peroksidiniais volasais ir tt. Man rods biski zalojamas zmogus jau nuo vaikystes tokiais dalykais. Turetu but tokios leles, kaip ale skudurinukes, o ne dolce and gabana is pacha klubo kalytes taipo.
Taigi mano nuomone tai ir yra viso to atspindys, provokacija gamintojui, o ne vaikui. Kokie nors tevai pamate sia galerija, manau nebepirks barbiu savo vaikui, o tai jau – daugiau nei teisingas sprendimas.
imho tokio tipo lele yra true:
http://markstevens.org/mytwopennies/wp-content/uploads/2007/03/421a_1.jpg
(ar kazkas pan)
Marčiau, rašyk į sūru.lt
aš tave prosto miliu